модульний будинок
за 3 місяці
Стати власником будинку просто
Швидке виготовлення
Ми створюємо Ваш будинок всього за два місяці на власному виробництві
Доставка на вашу ділянку
Привеземо готовий будинок безпосередньо на Вашу ділянку
Швидкий монтаж
Встановлення та підключення до комунікацій займає лише один день
Вітаємо!
Ваш новий будинок від Unitbud готовий до комфортного проживання
Будинки для родини
які найчастіше замовляють наші клієнти
Будинок площею 75 м2, ідеально підійде для проживання сім'ї з дітьми. Будинок вміщає в себе простору кухню-вітальню, дві спальні, санвузол та гардероб...
Ціна з ремонтом:
54 811 $
Будинок виготовлений у скандинавському стилі площею 92 м2. Великі панорамні вікна надають відчуття простору та відмінне проникнення природного світла...
Ціна з ремонтом:
78 934 $
Будинок площею 64 м2 – це просторе та стильне житло. Будинок має передпокій, кухня-вітальня, гардероб, санвузол та додаткову кімнату.
Ціна з ремонтом:
47 313 $
Зручне рішення для великої сім’ї з дітьми. Дерев’яний каркас та оздоблення будинку у поєднанні з ефективним утепленням, новим каміном та сучасним ремонтом...
Ціна з ремонтом:
85 257 $
Будинок площею 66 м2 – ідеально підійде для проживання сім'ї з дітьми. Будинок має передпокій, кухн.-вітальню, гардероб, санвузол та дві спальні.
Ціна з ремонтом:
48 800 $
Будинок площею 92 м2, вміщає в себе простору кухню-вітальню, дві спальні, два санвузла, гардероб, передпокій, хол та дитячу кімнату
Ціна з ремонтом:
71 314 $
75 м2
92 м2
64 м2
109 м2
66 м2
92 м2
Зручне рішення для великої сім'ї з дітьми. Дерев'яний каркас та оздоблення будинку у поєднанні з ефективним утепленням, новим каміном та сучасним ремонтом
Ціна з ремонтом:
86 690 $
Просторий будинок 140 м2 підходить для великої сім'ї з дітьми. Його дизайн враховує всі потреби надаючи оселі відмінний функціональний та естетичний аспект.
Ціна з ремонтом:
105 676 $
115 м2
140 м2
Вартість будинку:
Калькулятор
для розрахунку вартості модульного будинку
$
Щоб отримати детальний прорахунок вартості будинку
Заповніть форму
Комерційні моделі
які найчастіше замовляють наші клієнти
Дерев'яний каркас та оздоблення будинку надають теплого та затишного вигляду. Будинок вміщає в себе спальню, кухню-вітальню та санвузол.

Ціна з ремонтом:
45 485 $
Площа бані становить 23 м2 та тераса 15,5 м2 (тераса не входить в загальну вартість) Всередині знаходяться парна кімната, душова, санвузол, кімната для відпочинку та тераса з зоною барбекю.
Ціна з ремонтом:
19 780 $
Модульний офіс площею 37 м2 – ідеальне рішення для вашого бізнесу. Офіс має оптимальну площу для розташування робочих столів, конференц-зони та інших необхідних приміщень.
Ціна з ремонтом:
21 250 $
73 м2
38,5 м2
37 м2
Модульна лазня площею 23 м2. Баня обладнана найсучаснішими технологіями та матеріалами, що забезпечують ефективну ізоляцію та зниження енерговитрат...
Ціна з ремонтом:
19 800 $
23 м2
Огляд Готових будиків
Відео наших вже готових будинків, де ми все детально показуємо та розповідаємо
отримай
безкоштовний каталог
і консультацію від нашого експерта

Заповнюй форму та
Відгуки замовників
та щасливих власників наших модульних будинків та лазень
Олена, Житомир
Модульна лазня 23 м2 – Житомир
Ми зупинилися саме на цій бані тому, що вона вже йде компактна, збудована повністю і готова до використання. Нам привезуть її та встановлять. Тому ми зупинилися на фірмі Unitbud. Дуже гарно нас проконсультували, розглянули всі моменти стосовно бані.
Юрій, Житомир
Модульний будинок 73 м2
Весною встановили будинок 73 м2 у парк-готелі “Чудодієво”. Розрахований для подобової здачі в оренду. У літній період модульний будинок щоденно приймає гостей. Дякуємо за довіру замовнику та орендарям!
Олег, Львів
Модульний будинок 64 м2 – Львів
Проїжджав повз виставковий центр і побачив модульні будинки від Unitbud. Дуже круті, сучасні будинки! Якісно хлопці підійшли до утеплення та електрики. Просто супер! Зараз з дружиною розглядаємо варіант купівлі лазні від цієї компанії.
Експертна консультація